ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עיצוב גינות פרטיות

  גינה היא אחד האזורים האהובים ביותר בבית עבור אנשים רבים. זהו האזור בו הם מוצאים שקט ושלווה ונרגעים מן הלחץ היומיומי. לא רק ישיבה בגינה היא מרגיעה אלא גם טיפול בה והטיפוח שלה. כדי שתקבלו מהגינה האת מקסימום ותמצו את מלוא הפוטנציאל שלה חשוב לתכנן וגם לעצב אותה בצורה פונקציונלית מצד אחד, ומצד שני לתת מקום לעיצוב: למראה לצבעים ולשילוב כל האלמנטים יחד בצורה הרמונית. עיצוב גינות פרטיות צריך לקחת בחשבון קודם כל את הרצון, ההעדפה והטעם האישי של בעל הגינה לצד תנאי השטח והאפשרויות הקיימות.

  לפרטים נוספים בנוגע לתכנון ועיצוב הגינה חייגו 052-650-1700

   

  עיצוב גינות פרטיות מסוגים שונים

  היום ישנם סוגים שונים של גינות, לא רק הגינה הקלאסית המחוברת לדירת קרקע. ככל שאזורים הופכים להיות יותר אורבניים וככל שפחות דירות הן צמודות קרקע, ישנן יותר גינות מסוג אחר, גינות השייכות לדירות גן שאינן בהכרח צמודות קרקע, גינות גג או גינות מרפסת. לכן, עיצוב גינות פרטיות כולל היכרות מצוינת עם התנאים והדרישות שמציבות גם גינות מסוגים אחרים. גינות מרפסת או גינות גג יכולות לתת לדיירים את התחושה שנותנת גינה קלאסית עם עיצוב נכון תוך התאמה לתנאי השטח, למשל לקיחה בחשבון של אפשרויות העמסה. מלבד זאת האפשרויות הן רבות. ניתן ליצור פרגולה עם מטפסים שיתנו פינה ירוקה, לחפות את המרפסת/ גינה בדשא סינטטי שמיד ייתן תחושה של בילוי בחוץ, לשלב מזרקה וכמובן סוגים שונים של צמחיה, כולל עשבי תיבול וירקות.

  תכנון גינות פרטיות

  תכנון גינות פרטיות – לעצב את גינת החלומות בעזרת מומחים בתחום

  אם יש לכם גינה פרטית מכל סוג שהוא, כדאי להתייעץ לפחות לצורך עיצוב התחלתי עם חברה אשר עיצוב גינות פרטיות וגנים בכלל הוא תחום ההתמחות שלה. נציג החברה יבדוק את התנאים במקום מבחינת אור וצל, סוג אדמה אם זו גינה על הקרקע, טופוגרפיה- האם האזור ישר או שישנם מפלסים בגבהים שונים. כך גם אם זו גינה של דירת גן או מרפסת גן. כמובן שלצד הצמחיה יש דברים רבים לקבוע ולסדר כמו חיפוי וריצוף, תאורה, ריהוט ועוד.

  ל.י.ר. אחזקות היא חברת אחזקת מבנים, תחזוקה וגינון אשר מספקת שירותי עיצוב גינות, תכנונן והקמתן. כל לקוח מקבל שירות מקצועי ויחס אישי. לפרטים נוספים בנוגע לתכנון ועיצוב הגינה חייגו 052-650-1700.

  תכנון גינה

  ככל שיותר ויותר יישובים מקבלים אופי אורבני, כך עולה המודעות לחשיבותם של שטחים ירוקים המהווים ריאות ירוקות בתוך האזור העירוני. תכנון גינה אפשרי היום בכל בניין, והגינה ללא ספק תוסיף לאיכות החיים. בין אם השטח המוקצב לגינה הוא קטן או גדול יותר, בין אם זו גינה פרטית או משותפת הנמצאת בחזית או בחלקו האחורי של הבניין, עם תכנון נכון ומקצועי אפשר ליצור גן עדן ירוק ופורח גם בתור יישוב עירוני ואפילו בתוך עיר גדולה וסואנת.

  תכנון גינה ביתית

  תכנון גינה: מה לקחת בחשבון וממה מתחילים?

  תכנון גינה כולל בתוכו את כל מה שנדרש כדי ליצור גינה מטופחת, יפה ורב תכליתית הכוללת למשל אזור משחק לילדים, אזור ישיבה ומנוחה ועוד. לכן התכנון כולל בתוכו חלוקה של השטח לאזורי משנה המיועדים לכל מטרה. לכל אזור יש לבחור את הריצוף או את החיפוי המתאים שיכול להיות דשא סינטטי, גרנוליט, אבני חיפוי ועוד. תכנון גינה כולל גם את כל הקשור לתשתיות: מים או חשמל. יש לסדר תאורה מתאימה, תאורה חזקה לצד תאורת אווירה שתיצור מראה מעניין ומיוחד. ניתן להשקיע עוד בבריכת אבן קטנה, מזרקה או מפל שישמיעו צלילי מים מפכים. את כל אלה ניתן ליצור גם בחצר הבניין שלכם כל עוד אתם פונים לחברה המתמחה בתחום.

  תכנון גינה ביתית

  תכנון גינה ביתית – להפוך את הכניסה לבית לנוף קסום בעזרת המומחים בתחום

  תכנון גינה נכון ומושקע יעשה את ההבדל בין כניסה לבניין שהיא שגרתית לבין כניסה אטרקטיבית המעוררת עניין כבר מהרחוב. כך גם לגבי שטח אחורי. אחורי הבניין יכול להיות שטח עזוב ומוזנח ויכול להיות שטח ירוק ופורח. גינה מטופחת תיתן לכם מקום להתנתק בו מהעומס היומיומי ולבלות זמן רגוע או מקום נהדר לילדים לשחק ולבלות עם ילדי השכנים ממש כמו פעם. מעבר לתשתיות חשוב גם להתאים את הצמחיה לכל אזור בגינה ולתנאי השטח בכלל. צמחים שאינם זקוקים לכמויות גדולות של מים יחסכו לכם בחשבון המים המשותף. כדאי לגוון בין עצים, שיחים, מטפסים או צמחים עשבוניים ורב שנתיים שיתנו כיסוי ירוק. חברה המתמחה באחזקת מבנים ותכנון גינות תתכנן ותקים עבורכם את הגינה שעליה חלמתם.

   

  ל.י.ר. אחזקות היא חברת אחזקות, ניהול ועד הבית וגינון אשר מספקת לדיירי הבניין את כל השירותים בתחום,  כולל תכנון גינות מהתחלה ועד הסוף. לפרטים נוספים בנוגע לתכנון ועיצוב הגינה חייגו 052-650-1700

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל