ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ועד בית

  ועד הבית

  ניהול נושא מורכב כמו ועד הבית ע"י אחד השכנים אשר אין לו בהכרח מושג בנושאים הטכניים והפיננסיים הרבים בהם צריך לעסוק כמי שלקח על עצמו לנהל את הועד היה תמיד מקור לוויכוחים בבניינים משותפים, מריבות ומכאן גם לא מעט צחוק וסאטירה על הנושא. עם זאת, כששמים את הצחוק בצד, על מנהל הועד מוטל תפקיד כבד ופעמים רבות גם כפוי טובה. עד כמה שאדם מנסה לעשות את העבודה בצורה טובה, כך תמיד יהיו לשכן כזה או אחר תלונות כלשהן. לכן, העברת ניהול ועד הבית לחברה חיצונית הוא צעד שנעשה בבתים רבים והדבר נמצא כמוריד את רמת המתח בין השכנים.

  לפרטים נוספים והצעת מחיר לניהול ועד בית חייגו 052-650-1700

  ניהול ועד בית

  תפקידיה של חברת ניהול ועד הבית

  ככל שבניינים הופכים להיות רבי קומות, עם שטח פנימי וחיצוני גדול יותר ומערכות מורכבות יותר, כך ישנו מקום רב יותר להעברת ניהול ועד הבית לחברה חיצונית אשר מתמחה באחזקות ובניהול בניינים. בבניינים כאלה ועד הבית אמור לדאוג לכל נושא המעליות וניקיון של המרחב המשותף. חברה חיצונית תדאג לא רק לניהול הוועד אלא גם לניהול וביצוע כל הנושאים הטכניים הקשורים לאחזקת הבניין כמו ניקיון המרחב המשותף, טיפוח הגינה ועוד. לצד זאת תדאג החברה לעניינים הניהוליים והפיננסיים בצורה הטובה ביותר מתוך שקיפות מלאה לדיירים: גביית כספים, הצגת דו"חות כספיים וקבלות, ניהול ספר הוצאות והכנסות וגם פתרון משברים וסכסוכים בין דיירים (שתמיד נוצרים בבניין משותף…)

  בחירה של חברת ניהול ועד בית – צעד נכון בדרך לחיי שכנות טובים יותר

  עד כמה שהסתכלות על יחסי שכנים מבחוץ יכולה להיות משעשעת, לשכנים עצמם הדבר גורם תסכול רב. לכן, כל צעד שיכול להוריד את רמת המתח הוא מבורך. ניהול ועד הבית ע"י חברה חיצונית ואובייקטיבית יוריד ללא ספק לפחות את המתח בנושא הזה. חברה המתמחה באחזקות וניהול בניינים תוכל לסייע גם בפתרונות משברים אחרים בין דיירים, לפחות בכל הקשור לרכוש משותף והמרחב הציבורי. לכן, בחירת חברה המתמחה בתחום, כזו העוסקת שנים בניהול ואחזקת מבנים לצד ניהול הועד היא צעד נכון בדרך לחיי שכנות נוחים יותר ולשמירה על הבניין במצב טוב יותר. 

  ל.י.ר. אחזקות היא חברת ניהול מבנים ואחזקות אשר יש לה בין היתר ניסיון רב בניהול ועד בית, החל מהפן הטכני ועד הפן הפיננסי. מוזמנים ליצור קשר.

  לפרטים נוספים והצעת מחיר לניהול ועד בית חייגו 052-650-1700

  חברת ניהול ועד הבית

  אם בבתים ממוצעים של פעם, בתים בני שלוש או ארבע קומות, כל ענייני הבניין היו מנוהלים ע"י אחד השכנים שנבחר או התנדב לשמש בתור ועד הבית, היום דברים הם מורכבים יותר. בתים בני שלוש וארבע קומות הולכים ומתחלפים בבניינים רבי קומות במסגרת התחדשות עירונית, ובשכונות חדשות הבתים שנבנים הם בעיקר רבי קומות. בבניינים אלה בהם ישנן מערכות מורכבות כמו מעליות, מערכת האינסטלציה המשותפת מורכבת יותר, מערכת החשמל המשותפת וגם השטחים הציבוריים גדולים יותר, ישנו מקום לבחירת חברת ניהול ועד הבית אשר תנהל את כל ענייני הועד לצד טיפול בכל נושא אחזקת הבניין וניקיונו.

  ניהול ועד בית חיצוני

  חברת ניהול ועד הבית: כל הניהול במקום אחד

  בבניין בו ישנה חברת ניהול ועד הבית חיצונית המטפלת בכל, הדבר נותן שקט רב לדיירים. נמצא שדיירים שבבניין שלהם מטפלת חברה כזו הם מרוצים ורגועים יותר. ניהול ועד הבית הוא נושא מורכב בפני עצמו. מנהל הוועד צריך לטפל בכל הנושאים שעולים הן מהבחינה הטכנית והן מהבחינה הפיננסית. הוא צריך לתת דין וחשבון לדיירים, לנהל חשבון משותף של הבניין. הדבר מפיל אחריות רבה על כתפיו ומהווה מקור לתלונות מצד הדיירים. חברת ניהול ועד הבית מביאה ליישור קו בין הדיירים. כל הדיירים הם לקוחות המקבלים יחס שווה והבניין עובר לניהול החברה. החברה דואגת לניקיון המרחב הציבורי, טיפול בבעיות טכניות, טיפוח הגינה וזאת לצד ניהול הוועד מבחינה פיננסית ואדמיניסטרטיבית.

  להעביר את שרביט ניהול ועד בית חיצוני לחברה המתמחה בתחום

  במיוחד שכנים מבוגרים אשר מתגוררים בבניין במשך שנים לא תמיד מוכנים לשחרר ולהעביר את השרביט לידיה של חברת ניהול ועד הבית חיצונית. עד כמה שניהול ועד הבית ע"י אחד השכנים לא היה בהכרח סיפור הצלחה, הם יעדיפו להמשיך עם המוכר. חשוב להציג לפני אותם שכנים את היתרונות הרבים שיש לבחירת חברה חיצונית שכל ענייני ניהול הבניין כולל ענייני הוועד יהיו באחריותה. חשוב לבחור את החברה בבחירה משותפת של כל השכנים, להשוות בין חברות, לראות מה השירותים שהן מציעות, כמה ניסיון יש להן וגם לחפש המלצות.

  ל.י.ר. אחזקות היא חברת ניהול ואחזקת מבנים בעלת ניסיון רב ושפע של לקוחות מרוצים. החברה מטפלת בכל ההיבטים שבאחזקת הבניין, ניקיונו וניהולו, כולל ניהול ועד הבית. מוזמנים ליצור קשר.

  לפרטים נוספים והצעת מחיר לניהול ועד בית חייגו 052-650-1700

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל