ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  הנדימן

  הנדי מן

  אם לא הזמנתם איש מקצוע בשנים האחרונות, יתכן מאוד שגם אצלכם הצטברו דברים קטנים שהייתם מעדיפים לסדר אך הם לא קריטיים מספיק בכדי שתזמינו את איש המקצוע המתמחה באותו תחום: נגר, אינסטלטור וכו'. במצב כזה הכתובת עבורכם היא הנדי מן, אדם שיש לו קודם כל ידיים טובות וחוש טכני מפותח ויודע לעשות הכל מהכל: עבודות בסיסיות יחסית אך במגוון רחב של תחומים. כך, בביקור אחד תוכלו לטפל בכל אותם דברים קטנים ומעצבנים שהצטברו. הנדי מן אינו מתמחה לעומק בתחום מסוים אך גם עבודות כלליות או בסיסיות צריך לעשות בצורה מקצועית וטובה ולכן חשוב לבדוק מי עומד לטפל בכל הדברים שהצטברו ודורשים תיקון או פעולה אחרת.

  סוגי העבודות שמבצע הנדי מן

  הנדי מן יוכל לעזור לכם בסוגים שונים של עבודות כל עוד הן לא מורכבות מדי או דורשות טיפול של איש מקצוע באותו תחום. תלייה של אביזרים שונים בבית היא אחת העבודות המזוהות ביותר עם הנדי מן. מדובר על עבודה שאינה דורשת יותר מדי ידע מקצועי (אם כי עדיין נדרש ידע כלשהו, למשל לתלייה מתקרת גבס). מדובר על תלייה של מגוון חפצים הדורשים קדיחה או טיפול כלשהם כמו וילונות, מדפים, טלוויזיה על זרוע ועוד. סוג אחר של עבודה הוא הרכבה. רהיטים רבים נקנים היום כשהם מפורקים ומיועדים להרכבה עצמית. יש כאלה ששניתן להתמודד איתם לבד ויש כאלה שהרכבתם מסובכת יותר. הנדי מן יוכל להתמודד גם עם אלה. עבודות נוספות קשורות לצבע או טיח כל עוד הן לא בסדר גודל גדול מדי.

  עבודות הנדימן

  חברת אחזקה לבניין שמבצעת גם עבודות הנדימן

  אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, ייתכן מאוד שאתם מעדיפים להעביר את כל ענייני אחזקת הבניין לידיה של אותה חברה. חברה המנהלת בניין ואחראית על אחזקתו מספקת גם שירותי הנדי מן לפחות בכל הנוגע לשטח הציבורי בבניין אך סביר להניח שתוכלו להזמין גם שירות באופן פרטי בתוספת תשלום. היתרון כאן הוא שיתכן מאוד שאתם מכירים את איש הצוות מטעם החברה האחראי על שירותים אלה. גם אם לא, אתם יודעים שהוא מועסק ע"י אותה חברה שאתם מכירים היטב וסומכים עליה.

  ל.י.ר. אחזקות היא חברת ניהול ואחזקת מבנים המספקת גם שירותי הנדימן בשעת הצורך ועושה זאת במקצועיות ותוך מתן יחס אישי.

  לפרטים נוספים חייגו כעת 052-650-1700

  הנדימן מומלץ

  אצל כל אחד מאיתנו יכולות לצוץ תקלות קטנות או עבודות שיש לעשות בבית אך הן לא מספיקות בכדי שנזמין עבורן איש מקצוע המתמחה באותו תחום. עם זאת, הן עדיין מורכבות מדי בכדי שנעשה אותן בעצמנו. מה שיוצא מכך הוא שאותם דברים יחכו, יגרמו לנו להתעצבן מעט אך לשכוח את הדבר עד לפעם הבאה שניתקל בו שוב. עדיף לא להזניח את הדברים כי הם כן משפיעים על איכות החיים והתחושה שלנו בבית. אותם דברים יכולים להיות מדף שמחכה לתלייה, שלב שבור בתריס, אזור בקיר יש לעשות טיח ועוד תיקונים קטנים. לכן, מציאת הנדימן מומלץ שיהיה שם בשבילכם לכל סוג כזה של עבודה היא צעד חכם מבחינתכם.

  הנדימן תמונות

  הנדימן מומלץ: טיפול עשרת אלפים בכל הדברים הקטנים

  יתרון משמעותי של הזמנת הנדימן על פני הזמנת איש מקצוע מתחום מסוים הוא שהנדימן יוכל לבצע כמה עבודות בביקור אחד. הוא אפילו רגיל ואף מצפה לכך שהזמנתו לא תהיה רק לביצוע עבודה אחת ספציפית אלא שתרכזו כמה דברים יחד בביקור אחד. עד כמה שמדובר על הנדימן מומלץ, הוא מבצע תיקונים קטנים ועבודות שלא נדרשת להן הכשרה מקצועית ספציפית. פעמים רבות רק אחר שההנדימן טיפל בכל אותם דברים קטנים אנו מבינים כמה בעצם הם הפריעו לנו.

  כמה עולה להזמין הנדימן תמונות?

  באופן עקרוני, כמו כל איש מקצוע, גם הנדימן רשאי לגבות מחיר באופן חופשי, כמובן באופן פרופורציונאלי לעבודה המתבצעת. הנדימן מומלץ שיש לו ניסיון רב יכול לגבות סכום גבוה יותר מהנדימן שרק עכשיו התחיל. עם זאת, ישנו סטנדרט קבוע יחסית. ביקור של הנדימן עולה לרוב סביב 250 ₪, כאשר עדיין ניתן להוסיף למחיר זה כאשר מתבצעות מספר עבודות  אשר מאריכות את הזמן בו הוא נמצא אצלכם. יש לקחת בחשבון שלהנדימן יהיה בעיקר ציוד בסיסי ביצוע עבודות כמו מקדחה, מברגה וכו'. אם מדובר על עבודה ספציפית הדורשת אמצעים מיוחדים כנראה שאתם תצטרכו לדאוג להם מבעוד מועד.

  חברת ל.י.ר. אחזקות היא חברת ניהול מבנים ואחזקות בעלת ניסיון רב בעבודות הנדימן וגם עבודות אחזקה מורכבות יותר אותן היא מבצעת במסגרת ניהול המבנה ואחזקתו. לפרטים נוספים חייגו כעת 052-650-1700

  שירותי הנדימן

  כמה פעמים חשבתם לעצמכם איזה כיף היה אם היה מופיע פתאום מישהו שהיה מסדר לכם תוך כמה דקות דברים שלא פשוטים מספיק בכדי שתתקנו אותם בעצמכם אך גם לא מורכבים או דחופים מספיק בשביל להזמין איש מקצוע. אז כדאי שתדעו שעבור אותם תיקונים לא צריך בהכרח להזמין חשמלאי, אינסטלטור או טכנאי. שירותי הנדימן עונים בדיוק העל ההגדרה. הנדימן, ממש כשמו, הוא עם איש עם ידיים טובות והמון חוש טכני. הוא לא בהכרח למד בצורה מסודרת תחום כלשהו אך הוא יכול בקלות יחסית לבצע תיקונים קטנים, התקנות לא מורכבות מדי, תיקוני צבע או טיח לא גדולים וכל הדברים הקטנים שקצת מורכבים מדי עבורכם או פשוט אין לכם זמן לעשות אותם אך לא דורשים איש מקצוע מדופלם.

  שירותי הנדימן: כמה תיקונים בביקור אחד

  שירותי הנדימן כוללים כאמור הכל מהכל. היתרון בהזמנת הנדימן על פני איש מקצוע מתחום מסוים הוא האפשרות לרכז את כל הדברים הקטנים שהצטברו לביקור אחד, כי שירותי הנדימן הם אופקיים: שירותים פשוטים יחסית אך בהתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים, זאת לעומת האופן בו פועל איש מקצוע בתחום מסוים שהוא אנכי: שירותים הניתנים בתחום ספציפי אך הכוללים גם טיפול בבעיות מורכבות. 

  כמה עולה הנדימן

  כמה עולה הנדימן? איך לבחור את איש המקצוע?

  כיוון שהנדימן נותן שירותים רבים ברמה בסיסית, ייתכן שתפגשו אותו לא פחות ואולי אפילו יותר מאשר כל איש מקצוע אחר בתחום הטכני. לכן, חשוב לבדוק מי נותן לכם שירותי הנדימן. אמנם הוא לא צריך השכלה מסוימת או הכשרה ספציפית כדי לבצע את אותם תיקונים או עבודות, אך כן חשוב שאכן יהיו לו ידיים טובות, שיהיה לו ניסיון רב בביצוע עבודות טכניות שונות. צריכה להיות לו גישה לביצוע עבודות כאלה, שיראה את הבעיה או את הדבר שיש לבצע ומיד ידע איך לגשת אליהם. כדאי לבחור הנדימן על סמך המלצות של אנשים שאתם סומכים על דעתם וגם שיקרין אמינות והוגנות, במיוחד כי זהו תחום שלא נדרשת בו הכשרה ספציפית ולכן הוא נחשב פרוץ.

  חברת ל.י.ר. אחזקות היא חברת ניהול ואחזקת מבנים המספקת גם שירותי הנדימן לדיירי הבניינים אותם היא מנהלת ומתחזקת. לחברה ניסיון רב והיא מבצעת את עבודתה באחריות ומקצועיות. לפרטים נוספים חייגו כעת 052-650-1700

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל