ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  גננים מומלצים

  בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם בבית פרטי, גינה מטופחת היא דבר שכדאי להשקיע בו, דבר שיעשה לכם טוב בסוף היום כשאתם נכנסים הביתה. גם בבניין משותף גינה פורחת ומזמינה תעלה את רמת החיים והדבר יהווה יתרון גם אם תרצו בעתיד למכור את הדירה. בין אם כבר יש גינה שצריכה עיצוב מחדש  או לפחות שינויים שיהפכו אותה למטופחת ובין אם אתם צריכים להקים גינה מאפס, כדאי לחפש גננים מומלצים אשר יעשו את מה שנדרש בצורה הטובה ביותר. החיפוש הראשוני צריך להיות לפי העבודה הנדרשת. ישנם גננים שעוסקים בתכנון בהקמה וגם באחזקת גינות. יש כאלה שמתמקדים רק בחלק מהדברים.

  מעוניינים בשירותי גינון מקצועיים כגון עיצוב גינות פרטיות? חייגו כעת 052-650-1700

  מדוע כדאי לחפש גננים מומלצים ולא לעשות את העבודה לבד?

  גם אם כבר יש גינה שיש בה תשתיות וכל מה שנדרש הוא ניכוש עשבים ושתילת צמחים, לא כדאי לעשות את העבודה בעצמכם. ראשית, זו עבודה הרבה יותר קשה ממה שנדמה. ניכוש עשבים צריך להיות מהשורש. קטיפת העשב לא מספיקה. שנית, צריך להיות בעל ידע וניסיון כדי לדעת מה תנאי השטח בגינה ומה מתאים לשתול כך שלא תשתלו צמחים שלא יתפתחו או שינבלו לאחר זמן קצר. יש גם מצבים בהם אנשים נטעו עץ פרי במקום לא מתאים ושורשי העץ התחילו לחדור אל תוך המבנה ולעשות נזק. לכן, אפילו אם מדובר על שינויים בגינה קיימת כדאי לבחור הגננים מומלצים אשר ישקיעו בגינה את כל הזמן הנדרש ויבצעו את הפעולות לשמירה על גינה מטופחת.

  איך לבחור את גנן מומלץ?

  כאמור, הדבר הראשון שיש לעשות בבחירת גנן היא לבדוק מהי ההתמחות שלו. האם הוא מתמקד בעיקר באחזקת גינות, האם הוא עוסק גם בהקמתן והאם הוא גם עוסק בתכנון גינה אם נדרש תכנון של הגינה מאפס. מעבר לכך, בחרו גננים מומלצים גם לפי סוג הגינות בהן הוא מתמקד, האם הוא מתמחה בעיקר בגינות פרטיות או דווקא בגינות משותפות או ציבוריות. יש הבדלים הן בתכנון והן באחזקה של גינות מכל סוג. העדיפו גנן מקומי אשר מכיר היטב

  מעוניינים בשירותי גינון מקצועיים? חייגו כעת 052-650-1700

  ליצירת קשר
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל